LUT-SPAW-logo-Biale

ul. Zakrzowska 21 A
51-318 Wrocław

+48 71 326 93 95

To szeroka gama spoiwo lutowniczych. Została stworzona z myślą o Klientach ceniących sobie wysoką jakość niezawodność rozwiązań oraz komfort codziennej pracy. Produkty INSTALFIT wytwarzane są z surowców z najwyższej jakości czego odzwierciedleniem jest precyzyjny skład chemiczny oraz wysoka czystość stopu.

To kompletna linia topników lutowniczych, stworzona ze świadomością zależności, jaka istnieje między wykonaniem wysokiej jakości połączenia a doborem odpowiedniego topnika, którego zadaniem jest usunięcie tlenków powstających w wyniku nagrzewania powierzchni łączonych metali. Tworząc markę INSTALFLUX położyliśmy nacisk na bezpieczeństwo naszych produktów, zarówno dla zdrowia jak i środowiska.

To pasty, będące alternatywą dla tradycyjnego lutu oferowanego w formie pręta. Pasty INSTALFIX przeznaczone są głównie dla instalatorów do połączeń miedź-miedź, miedź-mosiądz w instalacjach wody pitnej i centralnego ogrzewania.

To dział techniki diamentowej, obejmujący zarówno szeroką gamę nowych narzędzi diamentowych jak i usługi regeneracji wierteł koronowych.  Sprzedajemy wiertła koronowe o standardowych parametrach, jak również realizujemy zamówienia na nietypowe średnice, długości lub niestandardowe uchwyty.

Zainteresowała Cię nasza oferta?
Masz dodatkowe pytania?

Skontaktuj się z nami