LUT-SPAW-logo-Biale

ul. Zakrzowska 21 A
51-318 Wrocław

+48 71 326 93 95

Kim jesteśmy?

Firma LUT-SPAW Sp. z o.o. została założona w 1993 roku przez pracowników naukowych Politechniki Wrocławskiej i specjalizuje się w procesach łączenia materiałów, a w szczególności w lutowaniu. Oferujemy szeroki asortyment wysokiej jakości materiałów lutowniczych takich jak: luty srebrne, luty miedziano-fosforowe, luty mosiężne, luty aluminiowe, luty na osnowie cyny, pierścienie lutownicze, pasty lutownicze, proszki metali, topniki oraz akcesoria lutownicze.
o-firmie1
o-firmie3
luts-spaw-materialy-lutownicze28

Narzędzia diamentowe

Od ponad 30 lat zajmujemy się również produkcją i regeneracją wierteł koronowych służących do wykonywania otworów techniką bezudarową na mokro w   materiałach takich jak: beton, beton zbrojony, cegła, pustak, gazobeton, asfalt, kamień i inne. Poza wiertłami o standardowych parametrach jesteśmy w stanie zrealizować zamówienia nietypowe według indywidualnych potrzeb Klientów (nietypowe średnice, długości, uchwyty)

Oferujemy pomoc w zakresie doboru materiałów, narzędzi i sprzętu do lutowania, usprawnienia techniki oraz wprowadzenia najnowocześniejszych technologii z dziedziny spajania metali, tak by proces spełniał najwyższe normy i wymagania klientów.

Dzięki doświadczeniu i wiedzy tworzymy wysokiej jakości produkty

0 +
Produktów w ofercie
0 +
Zadwolonych klientów
0 +
Lat doświadczenia

Zespół Specjalistów

Wieloletnie doświadczenie i znajomość problematyki spajania gwarantuje naszym Klientom profesjonalne wsparcie i stałą opiekę techniczna. Zapewniamy terminową realizację zleceń, dostęp do specjalistycznej wiedzy, życzliwą obsługę oraz sprawny kontakt z pracownikami.

Dlaczego warto
nas wybrać?

Od początku funkcjonowania firmy stawiamy na wysoką jakość, nie tylko samych produktów ale także obsługi i logistyki, to są podstawowe cechy wyróżniające naszą firmę na tle konkurencji. Ponadto dzięki stałej współpracy z pracownikami naukowymi politechniki Wrocławskie staramy się śledzić i wdrażać innowacyjne rozwiązania do szerokiej gamy oferowanych produktów. Innowacje, wiedza, doświadczenie, wysoka i gwarantowana jakość to cech które powodują, że grono naszych klientów i współpracowników systematycznie się rozszerza. Najwyższą formą uznania przez naszych klientów jest to że możemy się poszczycić dużym gronem partnerów, którzy stale zamawiają u nas od wielu lat i polecają nas innym, doceniamy i dziękujemy za to uznanie.