O FIRMIE

O FIRMIE

Firma LUT-SPAW Sp. z o.o. została założona na początku lat 90-tych przez pracowników naukowych Politechniki Wrocławskiej. Jej powstanie stanowiło odpowiedź na wzrastające zapotrzebowanie przemysłu krajowego na wiedzę i produkty wykorzystywane w obszarze technologii spajania metali. Zgodnie z wybranym profilem od początku specjalizujemy się w procesach łączenia metali metodą lutowania i spawania, gwarantując profesjonalne doradztwo techniczne. W swojej ofercie posiadamy spoiwa lutownicze srebrne, miedziano-fosforowe, luty mosiężne,  aluminiowe , cynowe a także proszki metali, topniki do lutowania i pasty lutownicze.

Posiadamy certyfikat zgodności systemu zarządzania jakością z normą ISO 9001:2015.

LUT SPAW J2015 R2021 polska 731x1024 - O firmie

Firma LUT-SPAW Sp. z o.o. specjalizuje się w procesach łączenia materiałów. Została założona na początku lat 90 – tych przez pracowników naukowych Politechniki Wrocławskiej, jako odpowiedź na wzrastające zapotrzebowanie krajowego przemysłu na wiedzę i produkty wykorzystywane w obszarze technologii spajania metali.

W roku 1993 LUT-SPAW uruchomił produkcję past lutowniczych oraz proszków metali. Rosnące potrzeby klientów przełożyły się w kolejnych latach na dynamiczny rozwój firmy. Bogate doświadczenie i obszerna wiedza techniczna pozwoliła nam w chwili obecnej zająć pozycję krajowego lidera w branży.

Narzędzia diamentowe

Produkcję past lutowniczych oraz proszków metali LUT-SPAW uruchomił jeszcze w 1993 roku. Rosnące potrzeby klientów w kolejnych latach przełożyły się na dynamiczny rozwój firmy. Do asortymentu wprowadziliśmy narzędzia diamentowe (tarcze i wiertła diamentowe), a także szeroki wybór elementów i materiałów do ich samodzielnego lutowania. Na zlecenie wykonujemy również lutowanie mosiądzu, miedzi i innych materiałów. Bogate doświadczenie i obszerna wiedza techniczna pozwoliła nam w chwili obecnej zająć pozycję krajowego lidera w branży.

Nasza oferta w ramach marek INSTALFIT oraz INSTALFLUX obejmuje pełen asortyment wysokiej jakości materiałów lutowniczych takich jak: luty srebrne, luty miedziano-fosforowe, luty mosiężne, luty aluminiowe, luty cynowe, pierścienie lutownicze, pasty lutownicze, proszki metali oraz topniki.

Wieloletnia praca oraz znajomość problematyki spajania gwarantuje naszym klientom profesjonalne wsparcie i stałą opiekę techniczną.

Call Now Button