LUT-SPAW-logo-Biale

ul. Zakrzowska 21 A
51-318 Wrocław

+48 71 326 93 95

Technika diamentowa

Narzędzia diamentowe oferowane przez naszą firmę cechują się najwyższą jakością. Mogą Państwo liczyć na profesjonalną  konsultację i poradę w dziedzinie, jaką jest technika diamentowa. Naszym atutem jest ponadto szybkość produkcji standardowego wiertła – czas jego wykonania nie przekracza 24 godzin. Wiertła diamentowe dostarczone do regeneracji w godzinach przedpołudniowych są gotowe do odbioru tego samego dnia. Wykonujemy wiertła do takich materiałów jak: beton, beton zbrojony, cegła, asfalt, gres, kamień naturalny, piaskowiec.

Wiertła te mają szerokie zastosowanie i wiele zalet:

  • gwarantują wysoką wydajność i żywotność, przy jednoczesnej dużej prędkości wiercenia;
  • wiercenie na mokro zapobiega powstawaniu pyłu podczas pracy, natomiast wiercenie bez udaru umożliwia zachowanie bezpieczeństwa konstrukcji budowlanej i pozostawienie jej w nienaruszonym stanie;
  • specjalny kształt segmentów umożliwia precyzyjne rozpoczęcie i prowadzenie wiercenia;
  • mogą być wielokrotnie regenerowane.
o-firmie1
o-firmie3
luts-spaw-materialy-lutownicze2301

Wiertła z uchwytem R ½”

Jest to jeden z najbardziej popularnych uchwytów wierteł o średnicy do 102 mm. Wiertła z uchwytem R ½” stosowane są zazwyczaj do wiertnic o mocy max 2000 W. Użyte segmenty i pierścienie pozwalają na uzyskanie dobrej jakości i szybkości wiercenia przy zachowaniu ich wysokiej żywotności. Wiercenie za pomocą wierteł z uchwytem R ½” możliwe jest na mokro lub sucho, ze statywu lub “z ręki”.

Wiertła z uchwytem 1 ¼” UNC

Wiertła z uchwytem 1 ¼” UNC stosowane są do wiertnic o mocy od 1500 W. Uchwyt ten jest stosowany przez większość producentów wiertnic. Wiertła z uchwytem 1 ¼” UNC dostępne w naszej ofercie charakteryzuje precyzja wykonania i wysoka jakość materiału. Gwarantuje to stabilne wiercenie bez drgań i niski hałas. Wiertła zaprojektowane zostały do pracy w trudnych warunkach i doskonale sprawdzają się podczas prac w twardych materiałach takich jak beton zbrojony czy ceramika.

Wiertła z uchwytem do wiertnic Hilti, GÖLZ, Makita

W swojej ofercie posiadamy wiertła z uchwytami do wiertnic Hilti od DD 80E do DD 500, wiertnic Golz i Makita. Wiertła do tych wiertnic nadają się do profesjonalnego wykonywania otworów w stropach, ścianach, schodach, balkonach. Stosowane są także do pobierania próbek do analizy konstrukcji betonowych i nawierzchni asfaltowych.

Wiertła z uchwytem 6-kątnym, SDS+ i SDSmax

Wiertła z uchwytem 6-kątnym, SDS+ i SDSmax są najczęściej stosowanymi wiertłami przy wierceniu otworów pod puszki elektryczne. Służą także do obróbki ceramiki i silki. Uchwyty 6-kątne, SDS+ i SDSmax mają możliwość montażu pilota prowadzącego. Umożliwiają szybką wymianę narzędzi dzięki łatwemu montażowi. Wiertła uniwersalne z chwytem 6-kątnym dają ponadto możliwość zakręcania w tradycyjnym uchwycie wiertarki lub wkrętarki akumulatorowej – zapobiega to dodatkowo ślizganiu się wiertła w uchwycie. Wiertła z uchwytem 6-kątnym, SDS+ i SDSmax mają swoje ograniczenia wynikające i dlatego narzędzia z takimi uchwytami najczęściej przeznaczone są do średnic max. 102 mm.

Masz dodatkowe pytania?
Skontaktuj się z naszymi specjalistami, odpowiedzą na nie w zakresie technik diamentowych