TECHNIKA DIAMENTOWA – NARZĘDZIA I WIERTŁA DIAMENTOWE


Project Description
  • 0
  • 23 sierpnia 2017

Technika diamentowa

TECHNIKA DIAMENTOWA – NARZĘDZIA I WIERTŁA DIAMENTOWE

small fot 5 1 - TECHNIKA DIAMENTOWA – NARZĘDZIA I WIERTŁA DIAMENTOWE

Firma LUT-SPAW od 25 lat zajmuje się również techniką diamentową. We współczesnym przemyśle i w budownictwie technika diamentowa stała się powszechna. Stosowanie wierteł diamentowych sprawia, że prace przy robotach budowlanych przebiegają szybciej i sprawniej, a ograniczone wibracje przy wierceniu lub wycinaniu otworów nie wpływają negatywnie na stan obiektu. Dużą zaletą tej metody jest dość szybkie wiercenie otworów w mocno zbrojonym betonie oraz precyzyjne wykonanie otworów przy małym poziomie hałasu i zapylenia. Wiertłami diamentowymi można dokonywać wierceń otworów o dużym zakresie średnic, pod dowolnymi kątami i na dowolną głębokość w betonie, cegle lub żelbetonie. Tarcze diamentowe pozwalają również wycinać podczas budów lub remontów otwory drzwiowe i okienne, ciąć belki i stropy, a w drogownictwie nacinać nawierzchnie asfaltowe lub betonowe.

Produkcja, regeneracja i sprzedaż wierteł koronowych

Zajmujemy się produkcją i regeneracją wierteł koronowych. Służą one do wykonywania otworów techniką bezudarową na mokro w materiałach takich jak: beton, beton zbrojony, cegła, pustak, gazobeton, asfalt, kamień i inne. Sprzedajemy wiertła koronowe o standardowych parametrach, jak również realizujemy nietypowe zamówienia według indywidualnych potrzeb klientów na nietypowe średnice, długości, lub niestandardowe uchwyty. Możecie Państwo także nabyć u nas tarcze diamentowe do betonu, którymi można ciąć lub szlifować.

Narzędzia diamentowe  oferowane przez naszą firmę cechują się najwyższą jakością. Klient może liczyć na profesjonalną konsultację i poradę w dziedzinie, jaką jest technika diamentowa. Ponadto naszym atutem jest szybkość produkcji standardowego wiertła – czas jego wykonania nie przekracza 24 godzin. Również wiertła diamentowe dostarczone do regeneracji w godzinach przedpołudniowych są gotowe do odbioru tego samego dnia.

Call Now Button