LUT-SPAW-logo-Biale

ul. Zakrzowska 21 A
51-318 Wrocław

+48 71 326 93 95

Bezpieczniki gazowe

Bezpieczniki gazowe to podstawa bezpieczeństwa pracy z gazami palnymi i wybuchowymi. Chronią nie tylko sprzęt, ale przede wszystkim osobę, która się nim posługuje. Palniki do lutowania zawsze powinny zostać odpowiednio zabezpieczone, a w tym celu sprawdzi się bezpiecznik suchy, który montuje się na wyjściu reduktora. Bezpieczniki gazowe mają dwa zadania: zapobiec przepływowi gazu w złym kierunku oraz uniemożliwić rozprzestrzenianie ognia. Co więcej, stosowanie bezpieczników gazowych to także wymóg prawny. Nasze akcesoria do lutowania to gwarancja wysokiej jakości i bezpieczeństwa w trakcie pracy. Oprócz bezpieczników oferujemy także topniki do lutowania, pasty i proszki.

W ofercie posiadamy bezpieczniki suche do gazów palnych i tlenu.

o-firmie1
o-firmie3
bezpiecznki

Bezpiecznik suchy DGN
do gazów palnych (przyreduktorowy)

Bezpieczniki suche do gazów palnych z filtrem, zaworem zwrotnym, elementem hamującym rozprzestrzenianie się płomienia i automatycznym odcinaniem gazu przy przeciążeniach termicznych; montowane na wylocie reduktora butlowego.

Bezpiecznik suchy DGN
do tlenu (przyreduktorowy)

Bezpieczniki suche z filtrem, zaworem zwrotnym, elementem hamującym rozprzestrzenianie się płomienia i automatycznym odcinaniem gazu przy przeciążeniach termicznych; montowane na wylocie reduktora butlowego.

Masz dodatkowe pytania?
Skontaktuj się z naszymi specjalistami, odpowiedzą na nie i przygotują ofertę