LUT-SPAW-logo-Biale

ul. Zakrzowska 21 A
51-318 Wrocław

+48 71 326 93 95

Technika diamentowa

We współczesnym przemyśle i w budownictwie bardzo powszechna stała się technika diamentowa. Firma LUT-SPAW od wielu zajmuje się produkcją i regeneracją wierteł diamentowych, a także dostarcza akcesoria i materiały do ich lutowania. Używanie wierteł i tarcz diamentowych sprawia, że prace przy robotach budowlanych przebiegają szybciej i sprawniej, a ograniczone wibracje przy wierceniu lub wycinaniu otworów nie wpływają negatywnie na stan obiektu.

Technika diamentowa efektywność pracy narzędzi

Dużą zaletą techniki diamentowej jest dość szybkie wiercenie otworów w mocno zbrojonym betonie oraz precyzyjne wykonanie otworów przy małym poziomie hałasu i zapylenia. Za pomocą wierteł do techniki diamentowej można dokonywać wierceń otworów o dużym zakresie średnic, pod dowolnymi kątami i na dowolną głębokość w betonie, cegle lub żelbetonie. Również tarcze diamentowe pozwalają wycinać podczas budowy lub remontów otwory drzwiowe i okienne, ciąć belki i stropy, a w drogownictwie nacinać nawierzchnie asfaltowe lub betonowe. Praca z wykorzystaniem narzędzi diamentowych jest efektywniejsza i bardziej komfortowa.

o-firmie1
o-firmie3
technika-diamentowa01

Produkcja, regeneracja
i sprzedaż koronowych wierteł diamentowych

Firma LUT-SPAW jest producentem wierteł diamentowych. Zajmujemy się również regeneracją wierteł koronowych i sprzedażą tarcz diamentowych. Wiertła koronowe diamentowe służą do wykonywania otworów techniką bezudarową na mokro, w materiałach takich jak: beton, beton zbrojony, cegła, pustak, gazobeton, asfalt, kamień i inne. Sprzedajemy wiertła koronowe o standardowych parametrach, jak również realizujemy nietypowe zamówienia na nietypowe średnice, długości, lub niestandardowe uchwyty. Dobór wiertła jest sprawą indywidualną i zależy od indywidualnych potrzeb naszych klientów. Możecie Państwo nabyć u nas tarcze diamentowe do betonu, betonu zbrojonego, ceramiki, kamienia, asfaltu, silki, którymi można ciąć lub szlifować, a także akcesoria do wierteł i niezbędne akcesoria do lutowania.

Narzędzia diamentowe  oferowane przez naszą firmę cechują się najwyższą jakością. Mogą Państwo liczyć na profesjonalną konsultację i poradę w dziedzinie, jaką jest technika diamentowa. Naszym atutem jest ponadto szybkość produkcji standardowego wiertła – czas jego wykonania nie przekracza 24 godzin. Wiertła diamentowe dostarczone do regeneracji w godzinach przedpołudniowych są gotowe do odbioru tego samego dnia.

Masz dodatkowe pytania?
Skontaktuj się z naszymi specjalistami, odpowiedzą na nie w zakresie technik diamentowych