Dobór wiertła/tarczy


Project Description
 • 0
 • 23 sierpnia 2017

NARZĘDZIA DIAMENTOWE - DOBÓR WIERTŁA/TARCZY

DOBÓR WIERTŁA/TARCZY

Narzędzia diamentowe – tarcze i wiertła – są produkowane w wielu wzorach i różnią się parametrami technicznymi. Różnorodność produktów wynika z zapotrzebowania na narzędzia precyzyjnie dopasowane do potrzeb wykonywanego otworu. Zarówno wiertła diamentowe, jak i tarcze muszą być również odpowiednio dobrane do materiału, w którym będzie wykonywany przewiert/cięcie/szlifowanie.

Dopasowanie segmentów przylutowanych do rury wiertła/tarczy jest istotnym czynnikiem, który wpływa na jakość wykonywanej usługi. Do materiałów abrazyjnych używa się tzw. twardych segmentów, natomiast do materiałów mało abrazywnych – segmentów miękkich. Rodzaj zastosowanego segmentu wpływa na szybkość pracy oraz wydajność narzędzia. Dlatego podczas przyjmowania zamówienia na wiertła diamentowe czy tarcze musimy wiedzieć, w jakim rodzaju materiału Klient będzie wykonywał przewierty/cięcie/szlifowanie.

W naszej ofercie znajdą Państwo narzędzia diamentowe do materiałów budowlanych, takich jak: asfalt, beton, beton zbrojony, granit, kamień, płytki i dachówki ceramiczne.

  kursy surowców2 - Kursy surowcow - mobile
  kursy surowców2 - Kursy surowców
  LUT-SPAW od ponad dwudziestu pięciu lat specjalizuje się w procesach łączenia materiałów

  Lutowanie płomieniowe, indukcyjne, piecowe

  lutowanie mosiądzu, miedzi i aluminium, stali kwasoodpornych, węglików spiekanych, wolframu i molibdenu