Dobór wiertła/tarczy


Project Description
  • 0
  • 23 sierpnia 2017

DOBÓR WIERTŁA/TARCZY

DOBÓR WIERTŁA/TARCZY

Narzędzia diamentowe – tarcze i wiertła – są produkowane w wielu wzorach i różnią się parametrami technicznymi. Różnorodność produktów wynika z zapotrzebowania na narzędzia precyzyjnie dopasowane do potrzeb wykonywanego otworu. Zarówno wiertła diamentowe, jak i tarcze muszą być również odpowiednio dobrane do materiału, w którym będzie wykonywany przewiert/cięcie/szlifowanie.

Dopasowanie segmentów przylutowanych do rury wiertła/tarczy jest istotnym czynnikiem, który wpływa na jakość wykonywanej usługi. Do materiałów abrazyjnych używa się tzw. twardych segmentów, natomiast do materiałów mało abrazywnych – segmentów miękkich. Rodzaj zastosowanego segmentu wpływa na szybkość pracy oraz wydajność narzędzia. Dlatego podczas przyjmowania zamówienia na wiertła diamentowe czy tarcze musimy wiedzieć, w jakim rodzaju materiału Klient będzie wykonywał przewierty/cięcie/szlifowanie.

W naszej ofercie znajdą Państwo narzędzia diamentowe do materiałów budowlanych, takich jak: asfalt, beton, beton zbrojony, granit, kamień, płytki i dachówki ceramiczne.

Call Now Button