LUT-SPAW-logo-Biale

ul. Zakrzowska 21 A
51-318 Wrocław

+48 71 326 93 95

Wiertła uchwytem 6-kątnym

Wiertła z uchwytem 6-kątnym i SDS+ są najczęściej stosowanymi wiertłami przy wierceniu otworów pod puszki elektryczne. Służą także do obróbki ceramiki i silki. Uchwyty 6-kątne, SDS+ i SDSmax mają możliwość montażu pilota prowadzącego. Umożliwiają szybką wymianę narzędzi dzięki łatwemu montażowi. Wiertła uniwersalne z chwytem 6-kątnym dają ponadto możliwość zakręcania w tradycyjnym uchwycie wiertarki lub wkrętarki akumulatorowej – zapobiega to dodatkowo ślizganiu się wiertła w uchwycie wiertarskim przy większym obciążeniu.

o-firmie1
o-firmie3
wertla05

Uchwyt sześciokątny umożliwia szybkie mocowanie wiertła – wymiana narzędzi jest wówczas błyskawiczna i polega jedynie na ich wyjęciu oraz włożeniu w uchwyt. Dlatego też uchwyty 6-kątne znacznie przyspieszają i ułatwiają wykonanie prac, podczas których konieczne jest użycie wierteł o różnych średnicach lub rodzajach.

Wiertła z uchwytem 6-kątnym mają swoje ograniczenia wynikające z ich konstrukcji – przekrój chwytu 6-kątnego jest niewielki i dlatego narzędzia z takimi uchwytami posiadają małe średnice (w zależności od rodzaju – od 10 do 82 mm). Zakres zastosowania wierteł z uchwytem 6-kątnym jest zatem ograniczony. Doskonale jednak sprawdzają się w przypadku większości prac wymagających użycia wiertarki lub wiertarko-wkrętarki, dlatego cieszą się bardzo dużą popularnością.

Firma LUT-SPAW specjalizuje się w procesach łączenia metali metodą lutowania, gwarantując profesjonalne doradztwo techniczne. Dziedziną, którą nieustannie rozwijamy jest technika diamentowa, która może być wykorzystana przy pracy w najbardziej wymagających materiałach. Gwarantujemy profesjonalny dobór wiertła, polecamy także wszystkie niezbędne akcesoria do lutowania. Sprzedajemy tarcze diamentowe, produkujemy i regenerujemy wiertła diamentowe , posiadamy również szeroki wybór elementów i materiałów do ich samodzielnego lutowania. Jesteśmy liderem w branży na rynku krajowym – zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

 

Masz dodatkowe pytania?
Skontaktuj się z naszymi specjalistami, odpowiedzą na nie w zakresie technik diamentowych