LUT-SPAW-logo-Biale

ul. Zakrzowska 21 A
51-318 Wrocław

+48 71 326 93 95

Wiertła z uchwytem do wiertnic Hilti BI, BI+, BU, BL

W swojej ofercie posiadamy wszystkie rodzaje uchwytów oraz wiertła do wiertnic Hilti od DD 80E do DD 500 i wiertnic Golz. Wiertła do wiertnic Hilti i Golz charakteryzują się wysoką wydajnością i żywotnością, cechuje je także bardzo dobra jakość wykonania i zoptymalizowana cena. Wiertła z uchwytami Hilti i Golz nadają się wiercenia diamentowego w asfalcie i wszystkich rodzajach betonu.

o-firmie1
o-firmie3
wertla04

Wiertła z uchwytem
do wiertnic Hilti i Golz

Wiertła do wiertnic Hilti i Golz nadają się do profesjonalnego wykonywania otworów w stropach, ścianach, schodach, balkonach. Stosowane są także do pobierania próbek do analizy konstrukcji betonowych i nawierzchni asfaltowych. Wiertła te mają szerokie zastosowanie i wiele zalet:

  • gwarantują wysoką wydajność i żywotność, przy jednoczesnej dużej prędkości wiercenia;
  • wiercenie na mokro zapobiega powstawaniu pyłu podczas pracy, natomiast wiercenie bez udaru umożliwia zachowanie bezpieczeństwa konstrukcji budowlanej i pozostawienie jej w nienaruszonym stanie;
  • specjalny, dachowy kształt segmentów umożliwia precyzyjne rozpoczęcie i prowadzenie wiercenia – wiertło nie ślizga się po powierzchni;
  • wiertła z uchwytami Hilti mogą być wielokrotnie regenerowane.

Odpowiedni dobór wiertła jest zawsze sprawą indywidualną i zależy od indywidualnych potrzeb naszych klientów oraz zakresu wykonywanych prac. Oferujemy profesjonalną pomoc i narzędzia najwyższej jakości. Możecie Państwo nabyć u nas niezbędne akcesoria do lutowania oraz skorzystać z profesjonalnej konsultacji i porad w dziedzinie, jaką jest technika diamentowa. Bogate doświadczenie i obszerna wiedza techniczna pozwoliła nam w chwili obecnej zająć pozycję krajowego lidera w branży.

Masz dodatkowe pytania?
Skontaktuj się z naszymi specjalistami, odpowiedzą na pytanie i przygotują ofertę