Luty Cynowe


Project Description
  • 0
  • 23 sierpnia 2017

LUTY CYNOWE

LUTY CYNOWE

small fot 62 1 - Luty Cynowe

Dzięki swoim właściwościom lut cynowy wykorzystuje się do tworzenia połączeń miedź-miedź w instalacjach wody pitnej i centralnego ogrzewania – to między innymi dlatego warto wybrać produkt sprawdzonej firmy. Luty cynowe charakteryzuje niska temperatura topnienia w przedziale od 217 do 250 °C, dlatego są one kwalifikowane jako luty miękkie. Podobnymi parametrami charakteryzują się drut, pręt i pasta lutownicza na bazie cyny. Lut cynowy umożliwia również lutowanie miedzi w przemyśle elektrotechnicznym.

Dostarczamy akcesoria do lutowania produkowane z metali najwyższej czystości, co pozwala skutecznie eliminować wady lutownicze powstające w procesie lutowania. Masz wątpliwości, który lut cynowy będzie odpowiedni? Pomożemy Ci dokonać właściwego wyboru.

small fot 62 1 - Luty Cynowe

Dostarczamy spoiwa produkowane z metali najwyższej czystości co pozwala na skuteczne eliminowanie wad lutowniczych powstających w procesie lutowania. 

ProduktSkład %Zakres temp.
topnienia
Norma PN EN 29453Zastosowanie
SnAgCu°C
Sn99Cu199-1230 - 240S-Sn99Cu1Lut stosowany głównie w przemyśle elektrotechnicznym do produkcji urządzeń oraz podzespołów elektronicznych.
Sn97Cu397-3230 - 250S-Sn97Cu3Lut przeznaczony do lutowania połączeń miedź-miedź w instalacjach wody pitnej oraz centralnego ogrzewania.
SAC 30596.530.5217-219S-Sn97AgCu0.5Lut do zastosowań w przemyśle elektronicznym.

Wysokiej jakości luty cynowe bezołowiowe

  • Dostępne średnice drutu: 0,25 mm – 5,0 mm.
  • Dostępne postaci drutu: druty monolityczne, druty z topnikiem.
  • Dostępne formy stopów: druty, pręty, laski trójkątne, pierścień, proszki, pasty.

Oferujemy luty bezołowiowe cynowe wytwarzane według międzynarodowych standardów oraz zgodnie z wytycznymi Europejskiej Dyrektywy RoHS. Pomagamy naszym klientom wyeliminować luty miękkie, które zawierają ołów. Uwzględniając specyfikę procesu lutowania, zapewniamy wsparcie w doborze odpowiedniego stopu bezołowiowego, który spełni wszystkie stawiane przez klienta wymagania, czyniąc jednocześnie jego produkcję bezpieczniejszą dla zdrowia i środowiska. Wybierz luty na osnowie cyny, które umożliwią skuteczne lutowanie.

small fot 65 1 - Luty Cynowe

Pasty lutownicze na bazie cyny

Oferujemy nie tylko takie produkty jak luty aluminiowe, luty srebrne, czy luty cynowe, ale również pasty lutownicze.

ProduktSkład %Zakres
temp. topnienia
Norma PN EN 29453Zastosowanie
SnAgCu°C
Pasta INSTALFIX 97-3230 - 250S-Sn97Cu3Pasta przeznaczona do lutowania połączeń miedź-miedź w instalacjach wody pitnej oraz centralnego ogrzewania.
Pasta INSTALFIX SOLAR97-3230 - 250S-Sn97Cu3Pasta niekorozyjna przeznaczona do lutowania miękkiego miedzi.

Pasta lutownicza INSTALFIX jest produktem o wysokiej wydajności. Taką cechę zyskuje, dzięki starannie dobranym lepiszczom, które umożliwiają jej nanoszenie w postaci cienkiej, równomiernej warstwy. Pasta lutownicza INSTALFIX jest dostępna w opakowaniach 50g, 100g, 200g, 250g, 500g, 1000g, a dzięki zdolności doskonałego wypełniania szczelin lutowniczych umożliwia uzyskanie bardzo dobrej jakości złączy o wysokiej wytrzymałości na ścinanie.

Call Now Button